روشویی کابینتی

روشویی کابینتی مناسب به عنوان ضروری ترین وسیله در حمام و سرویس بهداشتی به شمار می رود.

کابینت روشویی و ست آینه و باکس از متریال های مختلفی نظیر چوب طبیعی، ام دی اف، فلز و پی وی سی ساخته می شود.

روشویی کابینتی در ابعاد، اشکال متفاوت و از متریال های مختلف ساخته و به بازار عرضه می شوند و شما می توانید متناسب با سبک و رنگ دکوراسیون سرویس بهداشتی خود، نمونه مناسب با رنگ دلخواه را خریداری کرده و در حمام یا دستشویی نصب کنید.
کابینت پی وی سی( PVC ) بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی و حمام به شمار می آید زیرا این متریال در برابر آب و رطوبت مستحکم بوده و به آسانی تمیز می شود. روشویی کابینتی PVC عمری طولانی دارد و با گذشت زمان دچار رنگ پریدگی نخواهد شد.

چرا روشویی و آینه کابینتی؟

 

آیا تا بحال فکر کرده اید چرا روشویی کابینتی ایده آل اکثر مردم است؟

شاید مهمترین دلیلی استفاده از کابینت روشویی مربوط به بهداشت است ، سرویس های بهداشتی محیطی مملو از هزاران میکروب است و هر بار عمل فلاش تانک مقدار زیادی از این میکروب ها را تا شعاع چند متری پخش می کند.بنابراین توصیه متخصصان این است که مسواک و سایر وسایل بهداشتی در یک محفظه در بسته قرار گیرند.

بنابراین استفاده از کابینت‌ سرویس بهداشتی پی‌وی‌سی (pvc ) در سرویس بهداشتی از بروز ارگانیسم‌های خطرناک ازجمله : استرپتوکوکسی ، ای کولی و استافیلاکوکسی جلوگیری می کند.

جنس های مختلف روشویی

روشویی های موجود در بازار از جنس های مختلفی مانند سنگ مرمر مصنوعی ، آهک مصنوعی ، فایبر گلاس ، فولاد ضد زنگ و … ساخته شده اند.روشویی با کیفیت محسوب میشود که صاف و بدون حباب باشد.
پس بهتر است در هنگام انتخاب ست کابینت روشویی و سنگ آن به این نکات توجه کتید و یک ست روشویی کابینتی و سنگ به همراه آینه با کیفیت و زیبا انتخاب کتید و یک سرویس بهداشتی زیبا برای خود بسازید.

ست روشویی کابینتی و آینه در سرویس بهداشتی گزینه مناسبی برای نظم دادن فضای موجود در سرویس بهداشتی می باشند.توجه به فضا ، رنگ و نوع دکوراسیون موجود در سرویس بهداشتی شما میتواند شما را در انتخاب بهترین ست کابینت روشویی ، سنگ و آینه یاری کند.

اگر به دنبال مرکز فروش روشویی کابینتی در اصفهان هستید با تولید کننده یکتایکان همراه باشید.

حال به نظر میرسد اطلاعات کافی برای اینکه بدانید چرا حتما باید از کابینت روشویی استفاده کنید ، چون علاوه بر زیبایی و مرتب بودن وسیله ها ، بهداشت هم رعایت می شود.
برای اینکه بهترین انتخاب در ست کابینت روشویی و آینه داشته باشید فضای سرویس بهداشتی و حمام خود را در نظر بگیرید. در صورتی که فضای کافی را در دستشویی در اختیار دارید می توانید با انتخاب یک روشویی کابینت دار و یا ست روشویی بسیار زیبا، هماهنگی منحصر به فردی را در سرویس بهداشتی دستشویی و حمام منزل خود پدید آوردید.
برای اینکه بتوانید بهترین خرید را داشته باشید لازم است سبک و سیاق خود را در مورد روشویی کابینتی مورد علاقه انتخاب کنید، بعد به دنبال بهترین فروشنده مورد نظر با بهترین قیمت باشید.

فروشگاه یکتایکان مفتخر است که سالیان طولانی با تولید انواع روشویی های کابینتی ، ست آینه و باکس ، سنگ های روشویی در خدمت مشتریان گرامی باشد.
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و کسب اطلاعات تماس بگیرید.